Новини

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

 

Юридичний факультет

 

Освітній рівень - бакалавр

 

1 півріччя

 

(бали заліків НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ)

 

1 курс:

 

Право

 

(групи: Прав-11, Прав-12, Прав-13, Прав-14)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 
         

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 

1

Курцеба Наталія Ігорівна

Прав-11

95,33  

2

Кихтюк Анна Романівна

Прав-11

94,33  

3

Філіпчук Денис Петрович

Прав-13

93,00   

4

Карпюк Ліна Василівна

Прав-11

91,00   

5

Миронченко Яна Анатоліївна

Прав-14

91,00   

6

Боричевська Ольга Адамівна

Прав-14

91,00   

7

Лукашук Вікторія Олександрівна

Прав-13

 90,33  

8

Данилевич Людмила Іванівна

Прав-13

90,00   

9

Савчук Анна Іванівна

Прав-12

88,67   

10

Борисюк Андрій Володимирович

Прав-12

88,00   

11

Савич Андрій Валерійович

Прав-14

87,33   

12

Гойчук Руслан Ярославович

Прав-11

86,67   

13

Лавор Олександр Олексійович

Прав-11

86,33   

14

Захарчук Катерина Олександрівна

Прав-14

85,67   

15

Хмара Павла Володимирівна

Прав-12

83,33   

16

Бабіч Владислав Васильович

Прав-11

83,00   

17

Герасимчук Анастасія Юріївна

Прав-11

82,67   

18

Демидюк Микола Миколайович

Прав-12

82,33   

19

Місечко Ірина Василівна

Прав-14

80,67   

20

Савчук Богдан В`ячеславович

Прав-13

80,33   

21

Горжий Максим Сергійович

Прав-12

79,00   

22

Трофимчук Святослав Вікторович

Прав-13

79,00   

23

Шило Марія Анатоліївна

Прав-14

78,67  

24

Лебедюк Марія Сергіївна

Прав-12

78,33   

25

Мартинюк Катерина Геннадіївна

Прав-13

76,33   

26

Вавринюк Олександр Володимирович

Прав-14

74,33  

27

Турменко Іванна Леонідівна

Прав-14

68,67   

28

Яцків Анастасія Анатоліївна

Прав-13

61,33   
         

2 курс:

 

Право

 

(групи: Прав-21, Прав-22, Прав-23)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 
         

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 

1

Пеньшіна Сюзанна Олександрівна

Прав-23

97,33  

2

Борис Ірина Ігорівна

Прав-22

93,33   

3

Макарчук Аліна Валеріївна

Прав-23

93,33   

4

Стаднік Юлія Олександрівна

Прав-21

93,00   

5

Стрихарчук Оксана Юріївна

Прав-22

92,00   

6

Вишневська Діана Юріївна

Прав-23

92,00   

7

Фрасолюк Соломія Андріївна

Прав-22

90,67   

8

Паращак Тетяна Олегівна

Прав-21

89,67   

9

Мисюк Катерина Романівна

Прав-21

89,00   

10

Стружук Тетяна Миколаївна

Прав-23

86,33   

11

Тьохта Едуард Ігорович

Прав-22

86,00   

12

Палайда Яна Сергіївна

Прав-22

83,67   

13

Сачук Богдан Вікторович

Прав-23

82,00   

14

Свіщевський Андрій Олегович

Прав-22

81,67   

15

Баран Надія Федорівна

Прав-21

78,33   

16

Ваплярук Олександр Віталійович

Прав-21

78,00   

19

Дуда Назарій Ігорович

Прав-22

76,33   

20

Климчук Оксана Владиславівна

Прав-21

75,00   

21

Савієвська Марія Святославівна

Прав-21

 75,00  
         

3 курс:

 

Правознавство

 

(групи: Прав-31, Прав-32, Правн/т-33)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 

1

Андрійчук Богдан Ігорович

Прав-31

97,00  

2

Мавродій Олександра Володимирівна

Прав-32

95,00   

3

Яртись Ірина Олексіївна

Прав-32

94,50   

4

Видра Віталія-Анастасія Володимирівна

Прав-32

94,50   

5

Полюх Христина Миколаївна

Прав-31

92,75   

6

Драницька Ольга Сергіївна

Прав-31

92,25   

7

Тимощук Анастасія Вікторівна

Прав-32

92,00   

8

Шевчук Андріана Василівна

Прав-31

92,00   

9

Круглик Вікторія Петрівна

Прав-32

91,25  

10

Тімофєєва Тетяна Сергіївна

Прав-31

91,25   

11

Богуцька Анна Анатоліївна

Прав-31

89,75  

12

Брунець Юлія Василівна

Прав-32

88,50   

13

Дроздюк Марія Борисівна

Прав-32

88,50   

14

Попович Надія Романівна

Прав-32

86,50  

15

Бондар Павло Юрійович

Прав-32

81,25   

16

Боровська Христина Тарасівна

Прав-31

79,25   

17

Грицевич Зоряна Василівна

Прав-31

74,75   

18

Крилова Марія Олександрівна

Прав-31

73,75   

19

Рябушенко Андрій Сергійович

Прав-31

70,25   
         

4 курс:

 

Правознавство

 

(групи: Прав-41, Прав-42, Прав-43)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 
         

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 

1

Райниш Наталія Русланівна

Прав-41

98,20  

2

Матвійчук Наталія Ігорівна

Прав-43

97,60   

3

Роман Мирослава Іванівна

Прав-42

97,20   

4

Демчук Діана Юріївна

Прав-43

90,80   

5

Бобрівник Леонід Вікторович

Прав-42

88,60   

6

Зінкевич Владислав Костянтинович

Прав-43

87,00   

7

Оксенчук Дмитро Валентинович

Прав-41

79,80   

8

Білоус Ірина Олександрівна

Прав-41

69,40   

9

Філюк Ольга Ігорівна

Прав-43

67,60   
         
         

Освітній рівень - магістр

 

1 півріччя

 

(бали заліків НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ)

 

5 курс:

 

Право

 

(групи: Прав-5.1М, Прав-5.2М, Прав-5.3М)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 
         

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 
 

1

Міліщук Наталія Сергіївна

Прав-5.1М

95,50  

2

Світлицька Зоряна Олександрівна

Прав-5.1М

95,00   

3

Симчук Назарій Вікторович

Прав-5.3М

92,25   
         

6 курс:

 

Право

 

(групи: Прав-6.3М)

 

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії:

 
         

№ з/п

Студент

Група

Бал (100)

 
 

1

Ковальова Руслана Ярославівна

Прав-6.3М

98,75  

2

Кислюк Роксолана Леонідівна

Прав-6.3М

97,50   

3

Лукаш Яніна Леонідівна

Прав-6.3М

90,50   

4

Чечелюк Олег Юрійович

Прав-6.3М

90,00   

5

Плахотна Лариса Сергіївна

Прав-6.3М

88,00   

Прокоментувати

Переконайтеся, що заповнено усі необхідні поля.

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in