Новини

АНОНС: КРУГЛИЙ СТІЛ «ЮРИДИЧНІ КЛІНІКИ: ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ, ПРАВОЗАХИСТ І ПРАВОВА ОСВІТА В УКРАЇНІ»

 

IR

AJClinik

UFPD

USAID

22 червня 2017 р. в аудиторії 226 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Україна, 43025 м. Луцьк вул. Винниченка,30) відбудеться круглий стіл на тему: «Юридичні клініки: практичне навчання, правозахист і правова освіта в Україні».

Захід організовано Асоціацією юридичних клінік України у співпраці та за підтримки Української Фундації Правової Допомоги, Міжнародного фонду «Відродження» та Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».
Початок заходу о 11:30. Реєстрація учасників розпочнеться о 11:00.
Круглий стіл має на меті обговорення діяльності юридичних клінік в Україні, розвитку юридичної клінічної освіти у співпраці з органами виконавчої влади, що здійснюють державну політику в галузі юридичної освіти, провідними надавачами правової допомоги, а також визначення стратегічних завдань юридичної клінічної спільноти та план дій щодо їх досягнення.
У заході візьмуть участь представники провідних юридичних клінік України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, центрів надання безоплатної правової допомоги, міжнародних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадських організацій правозахисного спрямування.

Для висвітлення заходу та участі в прес-брифінгу потрібна реєстрація.

Будь ласка, звертайтесь до члена правління Асоціації юридичних клінік України

Віталія Єлова за телефоном 0506664579 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

до 18.00 21 червня 2017 року.

Прокоментувати

Переконайтеся, що заповнено усі необхідні поля.

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in