Новини

Семінар на тему “Типові порушення і помилки під час проведення публічних закупівель та шляхи і способи їх усунення”

У рамках Фестивалю науки 18 травня 2017 року на юридичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся семінар на тему "Типові порушення і помилки під час проведення публічних закупівель та шляхи і способи їх усунення" за участю студентів і представників органів державної влади й управління у Волинській області, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та бюджетних установ і закладів регіону.
Предметом обговорення стали доповіді координатора Навчально-консультативного центру публічних закупівель ГО "Центр АСНДІ" Урлюка В. С., завідувача сектору моніторингу та перевірок закупівель Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Приймачука В. М. та головного спеціаліста ГУ ДКСУ у Волинській області Присяжного І. Є.
У ході семінару учасниками були досліджені особливості застосування сучасного законодавства щодо публічних закупівель у практиці роботи бюджетних структур та окреслено перспективи реформування нормативно-правової бази в цій сфері.

18.05.17 1

18.05.17 2

18.05.17 3

Прокоментувати

Переконайтеся, що заповнено усі необхідні поля.

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in