Новини

Круглий стіл на тему “Договори у сфері публічних закупівель: актуальні питання правового регулювання і практики укладення, реєстрації та виконання”

У рамках тижня юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 08.12.2017 року відбувся круглий стіл на тему "Договори у сфері публічних закупівель: актуальні питання правового регулювання і практики укладення, реєстрації та виконання" за участю студентської наукової проблемної групи та представників ГУ ДКСУ у Волинській області, ProZorro і ГО "ЦЕНТР АСНДІ" (модератор – старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Шевчук Л. М.).
В ході засідання учасники заходу обговорили основні питання укладення договорів у сфері публічних закупівель, особливості внесення змін до істотних умов договору, а також окремі проблеми виконання та реєстрації договірних зобов'язань бюджетними установами в органах Державної казначейської служби України.
Особливий інтерес присутніх викликали повідомлення про типові помилки й порушення, які допускаються в процесі укладення, зміни, реєстрації та виконання договорів, а також практичні поради щодо їх попередження і виправлення.

Прокоментувати

Переконайтеся, що заповнено усі необхідні поля.

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in