Новини

ВІДБУЛАСЬ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ, УНІВЕРСИТЕТСЬКА АВТОНОМІЯ ТА АКАДЕМІЧНА СВОБОДА В КОНТЕКСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПРАВНИЧОЇ ПРОФЕСІЇ XXI СТОРІЧЧЯ»

Почала роботу дводенна конференція «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії XXI сторіччя», яку за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводять Міністерство освіти і науки та Міністерство юстиції у співпраці з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка.

У своєму привітанні до учасників Джордж Кент, заступник Голови Місії Посольства США в Україні, зазначив: «Революція Гідності чотири роки тому чітко засвідчила прагнення українського суспільства зробити справедливість однаковою для всіх. Без справедливості немає гідності. Навчання високопрофесійних, ефективних суддів, адвокатів і прокурорів, які керуються принципами доброчесності та бажанням досягти справедливості, є критично важливим елементом, що дозволить втілити прагнення тих українців, які боролися та, на жаль, вмирали за право на краще майбутнє України. Воно також є не менш важливою умовою залучення іноземних інвестицій, які сформують нові робочі місця та захистять добробут України в майбутньому».

Під час конференції українські урядовці, представники провідних українських та іноземних правничих шкіл, міжнародні експерти, лідери думок з академічного середовища, правничої професії та громадянського суспільства обговорять питання автономії закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до регульованих правничих професій, ознайомляться з методологіями та кращими практиками забезпечення якості юридичної освіти, а також розглянуть сучасні тенденції та інновації у сфері юридичної освіти.

Результатом обговорення стануть рекомендації щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних і європейських стандартів.

Матеріали конференції

Он-лайн трансляція на YouTube каналі Програми USAID «Нове правосуддя» за посиланнями:

Перший день

https://www.youtube.com/watch?v=0zq4dILbTGA (українською);

https://www.youtube.com/watch?v=8omP6dhtQTE (англійською);

Другий день

https://www.youtube.com/watch?v=3Q76VRH_WOA (українською);

https://www.youtube.com/watch?v=BdrOnfKDi3s (англійською).

Джерело:https://newjustice.org.ua/uk/novini/pochala-robotu-konferentsiya-zabezpechennya-yakosti-yuridichnoyi-osviti-universitetska-avtonomiya-ta-akademichna-svoboda-v-konteksti-pidgotovki-fahivtsiv-dlya-pravnichoyi-profesiyi-xxi-storichchya/

Прокоментувати

Переконайтеся, що заповнено усі необхідні поля.

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in