Новини

Антон Демчук

Демонстрація фільму “Щоденник” XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays”

Денису - 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. “Щоденник - твоє обличчя”, - кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Ми - за лаштунками підліткового життя. Який він - шлях дорослішання?

Читати більше...

Круглий стіл на тему “Актуальні проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини та громадянина в Україні”

В ході проведення круглого столу було розглянуто питання змісту та реалізації окремих прав і свобод людини і громадянина в Україні, а також проблеми їх обмеження та захисту. Доповідачі наголосили на ряді проблем щодо фактичної реалізації та захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Читати більше...

Круглий стіл на тему “Договори у сфері публічних закупівель: актуальні питання правового регулювання і практики укладення, реєстрації та виконання”

У рамках тижня юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 08.12.2017 року відбувся круглий стіл на тему "Договори у сфері публічних закупівель: актуальні питання правового регулювання і практики укладення, реєстрації та виконання" за участю студентської наукової проблемної групи та представників ГУ ДКСУ у Волинській області, ProZorro і ГО "ЦЕНТР АСНДІ" (модератор – старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Шевчук Л. М.).
В ході засідання учасники заходу обговорили основні питання укладення договорів у сфері публічних закупівель, особливості внесення змін до істотних умов договору, а також окремі проблеми виконання та реєстрації договірних зобов'язань бюджетними установами в органах Державної казначейської служби України.
Особливий інтерес присутніх викликали повідомлення про типові помилки й порушення, які допускаються в процесі укладення, зміни, реєстрації та виконання договорів, а також практичні поради щодо їх попередження і виправлення.

Читати більше...

Відкрита лекція на тему “Загальні умови виконання судових рішень, рішень інших органів та звернення стягнення на майно боржника”

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, головним спеціалістом відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Юрієм Дудою проведено для студентів юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відкриту лекцію на тему: "Загальні умови виконання судових рішень, рішень інших органів та звернення стягнення на майно боржника".
В ході лекції студенти-правники також дізнались про новації Міністерства юстиції України, які на даний час впроваджуються у сфері примусового виконання рішень.

Читати більше...
Subscribe to this RSS feed

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in