Новини

Антон Демчук

Семінар на тему “Юридична відповідальність у сфері публічних закупівель: особливості правового регулювання та судова практика”

У рамках Фестивалю науки 16 травня 2018 року на юридичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся семінар на тему “Юридична відповідальність у сфері публічних закупівель: особливості правового регулювання та судова практика” за участю студентської наукової проблемної групи та представників органів державної влади й управління Волинської області, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та підприємств, установ і закладів міста Луцька.

Учасниками семінару були досліджені особливості сучасного правового регулювання юридичної відповідальності за правопорушення у сфері публічних закупівель, відповідна адміністративна та судова практика, а також окреслено перспективи реформування нормативно-правової бази з цих питань. 

Читати більше...

XV міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання реформування правової системи”

1-2 червня 2108 р. на базі юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки відкрилася дводенна міжнародна конференція “Актуальні питання реформування правової системи”, у якій взяли участь представники Польщі та Білорусії.
Варто зазначити, що конференція зібрала вельми поважну аудиторію з числа як науковців, так і практиків.
Особливий інтерес в учасників заходу викликало жваве обговорення новацій Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації, зокрема вчинення реєстраційних дій нотаріусами. Це й задало високий тон дискусії та обговорення з якими поділилися керівник юстиції Волині Тарас Грень, радник Міністра юстиції України Роман Усенко(запрошений організаторами заходу) та Тетяна Ариванюк, приватний нотаріус Луцького міського нотаріального округу.

В цілому на конференції була конструктивна дискусія,  за що хочеться подякувати учасникам наукового заходу.

З матеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням Open Link

 

 

Читати більше...

Відбувся круглий стіл на тему "Реформа системи виконання рішень, виклики та перспективи".

25 квітня цього року в м.Луцьку Благодійний Фонд "Всеукраїнська каоліція з надання правової допомоги" у співпраці з Волинською обласною організацією Союзу юристів України в конференцзалі Волинської обласної державної наукової бібліотек імені Олени Пчілки в рамках всеукраїнського правозахисного проекту "Ефективне виконання судових рішень - ключ до успішного завершення судової реформи" провели круглий стіл на тему "Реформа системи виконання рішень, виклики та перспективи".
В роботі круглого столу взяли участь представники Головного управління юстиції Волинської області , управління ДВС, судді Апеляційного та Луцького міськрайонного суду, державні та приватні виконавці, представники Луцького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро правової допомоги Рожищенського, Ківерцівського та Маневицького районів, а також представники студенти правники.
В роботі круглого столу від Східноєвропейського національного університету взяв участь та виступив в обговоренні піднятих питань керівник юридичної клініки «Ad Astra» Віталій Єлов. Він відзначив, що «Хоча впровадження інституту приватних виконавців багатьма поки-що сприймається скептично, проте скоро настане той час, коли приватні виконавці, займуть чільне місце в сфері виконання судових рішень».


Підготовив Віталій Єлов

Читати більше...

Відбулася робоча зустріч представників Асоціації юридичних клінік України

26 квітня 2018 у юридичній клініці НУ «Києво-Могилянська академія» відбулася робоча зустріч представників Асоціації юридичних клінік України та представників Управління забезпечення прав людини Національної поліції України.

Під час робочої зустрічі було обговорено питання підготовки методичних рекомендацій щодо проведення навчальних тренінгів з прав людини за участю представників Національної поліції та юридичних клінік України у навчальних закладах України та узгоджено тематику таких тренінгів.

Зокрема , в процесі зустрічі було погоджено наступну тематику тренінгів: «Ти і поліція», «Насильство в сім’ї», «Дискримінація», «Булінг», «Затримання особи», «Як не стати жертвою злочину», «Ви стали свідком правопорушення», «Відповідальність неповнолітніх».

Учасники зустрічі домовились, що в найближчий час кожна із сторін визначить відповідальних за розробку методичних рекомендацій щодо проведення названих тем тренінгів, за участю який відбудеться наступна зустріч.

 

Підготовив Віталій Єлов

Читати більше...
Subscribe to this RSS feed

 

 logo

    logo 8   

 

   logo-9-03-185   
 

 

Log in